1. Asla Yalnız Ölme izle

  Asla Yalnız Ölme izle

  720P Türkçe Altyazı

  Suç dünyasının en acımasız isimlerinden biri ve haklı bir ‘Kral’ lakabının sahibi olan King David, eski yanlışlarını düzeltmek, borçlarını ödemek ve bir anlamda günahlarından kurtulmak için doğduğu şehir olan New York’a geri döner. Karizmatik bir adam olan David’in asıl derdi, mafya lideri Moon’la hesabını kapatmaktır. Ne var ki, Moon’un, Kral’dan borcunu tahsil etmesi için görevlendirdiği Mike, David’i, Moon’un barından çıkarken bıçaklar ve ölmek üzere kaldırımın üzerinde terkeder. Tam o sırada, olayla hiçbir ilgisi olmayan bir yabancı oradan geçmektedir. Bu yabancının adı Paul’dür. Kariyerinde bir atlama taşı olacak sıkı bir hikaye peşinde bir gazeteci olan Paul, kim olduğunu bilmeden King David’i hastaneye ulaştırır. Kral hastanede ölür ve görevliler Paul’e adamın, üzerinden çıkan her şeyi Paul’e bıraktığını haber verirler. Bunların arasında altın bir saat, bir yüzük ve muhteşem bir araba da vardır. Şaşkınlıkla arabayı alan Paul, burada hayatının en büyük buluşunu yapar. Otomobilin gizli bir bölgesinde, David’in bütün hayatını anlattığı teyp kasetleri vardır. Paul’ün yıllardır aradığı hikaye gelip onu bulmuş gibidir. Kasetleri dinleyen Paul, Kral’ın bu kasetlere işlediği tüm suçları, cinayetleri, neredeyse şiirsel bir dille anlatmış olduğunu dehşetle fark eder. Kasetler, adamın içindeki kötülüğün boyutlarını gözler önüne sermektedir ve anlaşılan bu günahlar onun korkunç sonunu da hazırlamıştır.
  6.9
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      5.7   3.439

Background
binance.gif
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden divx720pfilmizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. erotik filmler