Ölmeyen Şarkı (Bülent Ersoy – Gülşen Bubikoğlu) izle

Ölmeyen Şarkı (Bülent Ersoy – Gülşen Bubikoğlu) izle
PUAN : 7.5
İMDb 3.6
Yerli
720P

 43609İZLENME

 3FAVORİ

Semra (Fatma Girik) ünlü bir şarkıcıdır. Kızı Çiğdem (Gülşen Bubikoğlu) konservatuar öğrencisidir. Okula, Bülent adlı genç bir öğretmen (Bülent Ersoy) gelmiştir. Çiğdem’in annesinin çaldığı yarım bir beste vardır. Çiğdem bu bestenin sırrını merak eder. Annesi ona yıllar önce ders aldığı Kenan’ın ona bestelediği bir şarkı olduğunu ama yarım kaldığını söyler. Kenan’la kavuşamadıkları için bu besteyi yarım kalan aşklarına benzetmektedir. Kenan, Bülent’in babasıdır. Bu bestenin ikinci bölümü de Bülent’in annesindedir. Ama o da çok aradığı bestenin ilk bölümünü bulamamıştır. Bülent ve Çiğdem okulda birbirlerine aşık olurlar. Çiğdem’in babası Bülent’i kabul etmez. Bülent istifa eder ve bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Çiğdem’i de kendisinden uzaklaştırmak için evli gibi davranır. Çiğdem’se, gizlice Bülent’i izler ve evli olmadığı gerçeğini ortaya çıkarır. Çiğdem’in mutsuzluğu annesini etkiler. Semra Bülent’le görüşmek için onun evine gider. Kenan’ın duvarda asılı resmini görür. Bülent’in eski aşkının oğlu olduğunu anlayınca da, Bülent’in haberi olmaksızın yükselmesi için ona büyük bir gazinoda iş sağlar. Bülent gazinoya çıkmak üzere olduğu sırada herşeyi öğrenir ve sahneye çıkmayı reddeder. Ama sahnedeki sazların babasının eksik olan bestesini çalmaya başladığını duyunca sahneye çıkar. Büyük gazinodaki ilk konseri büyük bir başarıyla sonuçlanır. Herşey yoluna girecek, Semra, Çiğdem, Bülent ve diğerleri hayatın bu kez güzelliklerini de yaşamaya başlayacaktır…
Detay
  Yorum Alanı 13 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Esquarez 03 Temmuz 2013, Çarşamba
Gece gece dağıttın be blader. Ne varsa eski türk filmlerinde var... (Filmin son 3.5 dakkası olmasada devamını başka yerden izleyin.)
Avatar
Ziyaretçi
Saffet korkmaz 06 Nisan 2017, Perşembe
O kadar ücret alıyorsunuz görüntü bozuk üyeliğimi nasıl iptal edebilirim hiç memnun kalmadım
Avatar
Ziyaretçi
Soydan Film ve Müzik 02 Mayıs 2017, Salı
Çok güzel elinize sağlık .
Avatar
Ziyaretçi
H. Celik 09 Aralık 2018, Pazar
Güzel
Avatar
Ziyaretçi
Rotrunner 09 Aralık 2018, Pazar
Güzeldi
Avatar
Üye
  dilarabyrm 24 Aralık 2018, Pazartesi
Güzel
Avatar
Ziyaretçi
Ayhan sakızlı 29 Aralık 2018, Cumartesi
eski türk filmleri çok güzelmiş şimdikiler o kadar güzel değil nedense
Avatar
Ziyaretçi
Sinemasever 13 Ocak 2019, Pazar
Güzel
Avatar
Ziyaretçi
9fbbgg kurz in 03 Şubat 2019, Pazar
zamanın en iyi sinema filmi idi çok güzel
Avatar
Ziyaretçi
Uğur Nuhoğlu 09 Mart 2019, Cumartesi
Efsane
Avatar
Ziyaretçi
emrecanlı 26 Nisan 2019, Cuma
Super film
Avatar
Ziyaretçi
KEMAL ÖZDEŞ 02 Mayıs 2019, Perşembe
Romantik ve aşk dolu bir film.Bu türden hoşlananlar ve ERSOY hayranları sıkılmadan rahatça izleyeceğiniz güzel bir film.Ne varsa eskilerde var.
Avatar
Ziyaretçi
Yunus LEBLEBİCİ 03 Temmuz 2019, Çarşamba
Merhaba Kardeşim bu film bende vardı ama yanlışlıkla silndi şimdi hiç bir yerde bulamıyorum.ne yapmam gerekiyor bulabileceğim bir yer varmı acaba ismim yunus.sana zahmet bana mailden ulaşursan memnun olurum eğer bu filmi bulabiceğim bir yerse varsa ve bu mesajımı gören okuyan biri olursa lğtfen bana mail den ulaşsın.çünkü bu film benim için çok önemli.
  BENZER FİLMLER