Birleşik Arap Emirlikleri Yapımı Filmler
Özgürlüğün Sesi Bilal izle
Tüm Bilgiler
Özgürlüğün Sesi Bilal izle 2015 Filmleri, Aksiyon 
Orjinal Dil
Bilâl-i Habeşî'nin çocukluğundan itibaren yaşadığı hayatı anlatan animasyon film, epik bir kahramanlık hikayesi. Bin yıl önce yaşayan küçük bir çocuk ile başlayan hikayede bu küçük çocuğun en büyük hayali dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü imparatoru olmaktır. Hayallerini nasıl gerçekleştireceğine dair düşler kuran küçük çocuk ve kız kardeşi kaçırıldığında bu düşler yerini korkuya bırakır. Açgözlülüğün ve adaletsizliğin hüküm sürdüğü bir dünyada yaşamak zorunda bırakılan Bilal zaman geçtikçe boyun eğmeyi reddeder. Adaletsizlerin karşısında sesini yükseltmeye karar veren Bilal, tarihte hatırladığımız yerini kendi elleriyle yaratacaktır.
 • 2015
 • Birleşik Arap Emirlikleri
 • 720P
 • IMDb 8.6
 • 11.712
 • 7
City of Life – Dubai álmok 2009 türkçe altyazılı 720p izle
Tüm Bilgiler
City of Life – Dubai álmok 2009 türkçe altyazılı 720p izle Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
Kültürel kimliği ve şanssız sokak akıllı dostu ile ayrıcalıklı genç bir erkek Arap; Ünlü bir Bollywood yıldızı ile gizemli bir benzerlik yaşayan hayal kırıklığına uğratan bir Hintli taksi şöförü; Ve eski bir Rumen bale dansçısı şimdi bir uçuş görevlisi olarak çalışıyor ve sevgi ve arkadaşlık arayışı içindeler ... Bu insanlar tümü Dubai'de yaşıyor ve hırs, büyüme ve fırsatın teşvik edildiği bir şehirde yaşamları daha iyi veya daha kötü bir şekilde çarpışmak üzeredir Ve rüyalar hala tezahür edebilir. "Yaşam Kenti", rastgele etkileşimlerin ve sonuçlarının başkalarının hayatını ne kadar geri çevrilemez derecede etkileyebileceğini inceleyen çok uluslu bir atölyenin çeşitli kavşak noktalarını izleyen kent dramasıdır. Adından da anlaşılacağı üzere, City of Life, deneyimlerini birleştiren olağanüstü insancıl kaleydoskop, kendi içinde canlı bir titreşim karakteri olan bir şehir ortaya koyuyor. "Yaşam Kenti" sonuçta ortaya çıkan çok kültürlü toplumun ırk, etnisite ve sınıf bölünmesinde var olan karmaşık ağı araştırıp ortaya çıkardığında, beklenmedik trajedi ve kayıpların umut ve derin dönüşüme yol açabileceğini ortaya koyuyor.
 • 2009
 • Birleşik Arap Emirlikleri
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 3.505
 • 0

+18 Erotik Film

Erotizm içerikli filmleri izlemeyi sevenler için birbirinden kaliteli, yüksek çözünürlükte, altyazılı, Türkçe dublaj, orjinal dilde, Kore, Japon, Hint, Fransız, eski ve yeni yapım erotik filmler listemiz tam sizler için hazırlanmıştır. Erotik film arşivinden istediğiniz türde ülkeye göre sıralanmış içeriklere ulaşabilir beğendiklerinizi izleyebilirsiniz. Erotik kategorisinde bulunan filmler 18 yaş ve üzerine için uygundur.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden divx720pfilmizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. erotik filmler - erotik filmler - erotik filmler - erotik film - erotik filmler - erotik film izle - sahabet giriş